KONST / Litografier / Färglitografi 13724331
nr 1372 4331
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), Vinflaskor. Signerad, numrerad 159/225. Motivet: 51x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:59:47
17/1 15:51:12
18/1 14:12:57